O firmie

Poznaj nas

Już od 25 lat zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i spokój ducha. Ćwierć wieku działalności Partner TUiR S.A. sprawiło, że naszym produktom  zaufało prawie pół miliona osób. Jesteśmy dumni i jednocześnie cieszymy się, że kwestia ubezpieczeń jest nam wszystkim tak bliska.

Partner TUiR S.A. to specjaliści, których wiedza i zaangażowanie zapewniają najlepszą jakość usług. Partner TUiR S.A. zarządzane jest przez trzech doświadczonych menedżerów – specjalistów w zakresie finansów i ubezpieczeń, którzy przez lata zdobywali wiedzę w największych firmach ubezpieczeniowych i finansowych. Zdobyte doświadczenie pozwala na wprowadzanie coraz to nowszych i lepszych rozwiązań na rynku ubezpieczeń.

Wszyscy wiemy i rozumiemy, że warto się ubezpieczać, ale najlepiej wybierać rozwiązania zgodne z potrzebami. I właśnie dlatego w naszej ofercie są nowoczesne ubezpieczenia. Nowoczesne, czyli na czasie, odpowiadające rzeczywistym potrzebom i dające się łatwo konfigurować.

Sukcesy bardzo nas cieszą, ale nie byłoby ich, gdyby nie nasi wyjątkowi klienci. Wewnętrzne badania pokazują, że dostarczamy wielu pozytywnych emocji wszystkim osobom i firmom współpracującym z Partner TUiR S.A.. Jakość naszych usług i Państwa troska o życie, zdrowie i majątek sprawiają, że razem odnajdujemy nowe możliwości w dziedzinie ubezpieczeń. Doceniamy Wasze zaufanie i zachęcamy do wypróbowania nowych rozwiązań, przygotowanych specjalnie dla Ciebie przez Partner TUiR S.A.