Ubezpieczenia


Zapoznaj się z naszą ofertą

Nie ma znaczenia, jakiej wielkości jest Twoje przedsiębiorstwo — małe, średnie czy duże. Oferujemy Ci ubezpieczenie jego mienia na wypadek różnych zdarzeń losowych, takich jak pożar czy zalanie. Proponujemy także ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunkiem oraz ubezpieczenie sprzętu elektronicznego na wypadek uszkodzenia i utraty danych.

Bądź odpowiedzialny, zabezpiecz biznes na wypadek szkód wyrządzonych w Twojej firmie przez pracowników i osoby trzecie. Wykup ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej wobec innych podmiotów i klientów. A jeśli chcesz zdobywać nowe, atrakcyjne kontrakty, wykup gwarancje ubezpieczeniowe i stań się rzetelnym partnerem.

Sprawdź poniżej wszystkie dostępne opcje.

Ubezpieczenia dla biznesu

Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych

Ubezpieczenie mienia od ognia i innych zdarzeń losowych zagwarantuje Ci bezpieczeństwo finansowe oraz spokój. Wybierz jeden z kilku wariantów polisy i zadbaj o swoje prywatne mienie lub swojej firmy

Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku

Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku to polisa, która pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego mienia firmowego. Zagwarantujesz sobie także to, że pokryjemy koszty związane z zaistniałą sytuacją i zapewnisz ciągłość pracy firmy.

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego dopasowane do potrzeb przedsiębiorców i klientów indywidualnych, którzy chcą się zabezpieczyć na wypadek uszkodzenia, zniszczenia lub utraty urządzeń oraz danych na nich zawartych.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC)

Szukasz ubezpieczenia OC dla prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej? Zależy Ci na szerokim zakresie ochrony ubezpieczeniowej w atrakcyjnej cenie? W ofercie Partner TUIR S.A. znajdziesz ubezpieczenie OC, które spełni Twoje oczekiwania!

Ubezpieczenie grupowe OC pracowników wobec pracodawcy

Ubezpieczenie grupowe OC pracowników wobec pracodawcy jest produktem finansowym, który ma na celu zabezpieczyć interesy właściciela firmy przed szkodami wyrządzonymi przez jego pracowników.

Ubezpieczenie OC pracowników agencji ochrony

Ubezpieczenie OC pracowników agencji ochrony jest wymagane określonymi przepisami prawa. Wybierz naszą polisę OC i zapewnij bezpieczeństwo finansowe swojej firmy.

Gwarancje ubezpieczeniowe

Gwarancje ubezpieczeniowe pozwolą Ci się stać rzetelniejszym i godniejszym zaufania kontrahentem w oczach partnerów biznesowych. Korzystając z naszych gwarancji zaoszczędzasz swoje finanse.

Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenie OC pojazdu

Potrzebujesz ubezpieczenia OC dla swojego pojazdu? Skorzystaj z konkurencyjnej oferty obowiązkowych ubezpieczeń OC pojazdów mechanicznych w Partner TUiR S.A.

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów pozwoli Ci uniknąć kosztów związanych z wypadkiem komunikacyjnym i jego konsekwencjami. Zabezpiecz siebie i swoich bliskich z Partner TUiR S.A.

Ubezpieczenie AutoCasco

Ubezpieczenie AC jest dobrowolną polisą, która w ofercie Partner TUiR S.A. dostępna jest w podstawowym oraz rozszerzonym pakiecie. Dzięki AC uchronisz swój samochód przed kradzieżą, uszkodzeniem i zniszczeniem.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w Partner TUiR S.A. gwarantuje ochronę w przypadku doznania przez Ciebie skutków nieszczęśliwego wypadku. Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej z polisą NNW.