Ubezpieczenie AC - AutoCasco

Ubezpieczenie AC jest dobrowolną polisą, która w ofercie Partner TUiR S.A. dostępna jest w podstawowym oraz rozszerzonym pakiecie. Dzięki AC uchronisz swój samochód przed kradzieżą, uszkodzeniem i zniszczeniem.

Ubezpieczenie AC (autocasco) jest dobrowolnym ubezpieczeniem, które w ofercie Partner TUiR S.A. dostępne jest w dwóch zakresach: podstawowym oraz pełnym. Ubezpieczenie AC zabezpiecza na wypadek uszkodzenia, zniszczenia czy też kradzieży pojazdu.  Pokrywa koszty szkód spowodowanych m.in. przez żywioły (np. gradobicie), akty wandalizmu, a także zabezpiecza na wypadek kosztów naprawy pojazdu po szkodzie. Wybierając obowiązkową polisę OC warto dobrać do niej polisę AC, co pozwoli Ci kompleksowo ubezpieczyć Twój samochód.  

Ubezpieczenie Autocasco w Partner TUiR S.A.

Ubezpieczenie Autocasco to dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, którym poprzez wypełnienie odpowiedniego wniosku możesz objąć ochroną swój pojazd oraz jego wyposażenie, zarówno to standardowe jak i dodatkowe.

Nie wiesz, jaką polisę AC wybrać? Co w niej zawrzeć? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci wybrać produkt, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb.

Co obejmuje polisa AC w Partner TUiR S.A.?

W Partner TUiR S.A. oferujemy szeroki zakres ubezpieczenia AC dostosowany do Twoich potrzeb.

Polisa AC (autocasco) chroni pojazd przed niewielkimi szkodami częściowymi, ale także  kosztownymi, wymagającymi skorzystania z warsztatu mechanicznego. Ponadto wybierając naszą ofertę możesz zabezpieczyć się na wypadek szkody całkowitej bądź kradzieży pojazdu. Ubezpieczenie AC możesz zawrzeć w wariancie kosztorysowym bądź serwisowym.

Jakie korzyści daje ubezpieczenie AC?

Wybór ubezpieczenia autocasco Partner TUiR S.A.  niesie ze sobą wiele korzyści, które z pewnością docenisz, jako właściciel/użytkownik pojazdu. Partner TUiR S.A. oferuje możliwość dostosowania zakresu AC (autocasco) do własnych potrzeb, indywidualnego podejścia do wyliczenia składki, a przede wszystkim wsparcia finansowego w przypadku uszkodzenia, zniszczenia bądź kradzieży pojazdu.

Co jeszcze zyskujesz? Mając wykupiony w Partner TUiR S.A.  pakiet OC, dostaniesz zniżkę na ubezpieczenie AC. Dokładny program zniżek możesz poznać kontaktując się z naszymi konsultantami.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie AC samochodu?

W Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia znajdziesz wyłączenia odpowiedzialności Partner TUiR S.A. Polisa AC m.in nie obejmuje ochroną pojazdów nie posiadających ważnego przeglądu technicznego, pojazdów nie dopuszczonych do ruchu drogowego bądź szkód powstałych w następstwie użytkowania pojazdu niezgodnie z jego przeznaczeniem. Ochroną nie są objęte szkody wyrządzone umyślnie, szkody wyrządzone przez kierowcę pod wpływem alkoholu bądź innych środków odurzających.

W Partner TUiR S.A. dbamy o transparentność naszej oferty ubezpieczeniowej dlatego też wszystkie ograniczenia i wyłączenia znajdują się w dostępnych Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.  

Czy opłaca się kupić ubezpieczenie autocasco?

Ubezpieczenie AC w przeciwieństwie do OC jest polisą dobrowolną. Warto jednak zabezpieczyć się w taki produkt, ponieważ nie jesteś w stanie przewidzieć tego, co się wydarzy.  Nasza oferta ubezpieczenia AC jest właśnie po to, aby dać Ci dodatkową ochronę przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Nawet najlepiej zabezpieczony samochód może zostać skradziony. Niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak np. burze z gradem mogą Cię złapać również na trasie, gdy nie będzie możliwości zjechania z niej w bezpieczne miejsce. Natomiast akty wandalizmu stają się coraz powszechniejsze i dochodzi do nich nawet w najspokojniejszych dzielnicach wielu polskich miast. 

Zanim zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia AC, zadaj sobie pytanie, czy będzie Cię stać na pokrycie wszystkich kosztów, związanych z naprawą lub kradzieżą Twojego samochodu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „NIE”, to z pewnością przyda Ci się oferowany przez nas pakiet AC. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli jesteś właścicielem nowego i drogiego samochodu, którego utrata lub zniszczenie może być bardzo kosztowne.

PLIKI DO POBRANIA:

OWU Autocasco

Karta produktu Autocasco

Ankieta potrzeb Autocasco

ARCHIWALNE PLIKI DO POBRANIA:

Poprzednia wersja Ogólnych Warunków Ubezpieczenia autocasco obowiązująca od 06 lipca 2017 r. do 29.07.2021 r.

OWU Autocasco

Karta produktu Autocasco