Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów pozwoli Ci uniknąć kosztów związanych z wypadkiem komunikacyjnym i jego konsekwencjami. Zabezpiecz siebie i swoich bliskich z Partner TUiR S.A.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów w Partner TUiR S.A. kierowane jest do wszystkich, którzy chcą uzyskać dodatkowe wsparcie po zaistniałym wypadku komunikacyjnym. Ubezpieczenie obejmuje wypadek, który powstał w związku z użytkowaniem pojazdu a jego zaletą jest gwarancja wsparcia finansowego zarówno dla kierowcy jak i jego pasażerów.

Wypłata świadczenia z polisy NNW

W Partner TUiR S.A. możesz dopasować wysokość sumy ubezpieczenia według własnych potrzeb. Każda osoba podróżująca Twoim samochodem zostaje objęta ochroną do wysokości sumy ubezpieczenia wskazanej na polisie. W Partner TUiR S.A. doskonale wiemy, jak istotne jest szybkie wsparcie finansowe w tych trudnych sytuacjach, jakimi niewątpliwie są wypadki drogowe oraz uszczerbek na zdrowiu lub śmierć. Dlatego też wypłacamy środki osobom poszkodowanym najszybciej, jak to tylko jest możliwe!

W jakich przypadkach możesz zgłosić szkodę z NNW?

Szkodę z ubezpieczenia NNW dla kierowcy i pasażerów możesz zgłosić do Partner TUiR S.A. w związku z użytkowaniem pojazdu rozumianym jako poruszanie się pojazdem, wsiadanie i wysiadanie z pojazdu, przebywanie w pojeździe w czasie jego postoju bądź naprawy pojazdu w trasie oraz załadowania i rozładowywania pojazdu.

Jak możesz wykupić polisę NNW dla kierowcy i pasażerów?

Dodatkowe ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla kierowcy i pasażerów możesz kupić wraz z OC lub Autocasco w Partner TUiR S.A. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi doradcą, który chętnie przedstawi produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę NNW?

Jeśli zdecydujesz się na zakup polisy NNW dla kierowcy i pasażerów, to istotny jest zakres ubezpieczenia, a przede wszystkim sumy ubezpieczenia jaką możesz otrzymać w razie zaistniałego wypadku komunikacyjnego. Dzięki temu pokryjesz koszty wizyty w poradni lekarskiej lub samego procesu leczenia. Oczywiście, z otrzymanego odszkodowania można pokryć wiele innych zobowiązań finansowych, które wygenerowane zostały na skutek wypadku, np. rehabilitację, czy zakup niezbędnego sprzętu medycznego. Wybierając polisę NNW zwróć uwagę na zakres ochrony, ale i ewentualne powody odrzucenia wniosku o wypłatę świadczenia, które znajdziesz w OWU par. 4 Wyłączenia odpowiedzialności.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów?

Doskonale orientujemy się w tym, że bezpieczeństwo jest najistotniejszą kwestią w trakcie podróży. Analizując wszystkie potrzeby i wymagania naszych klientów, a także uwzględniając nasze wieloletnie doświadczenie, udało nam się stworzyć różne warianty ubezpieczeń NNW, abyś mógł wybrać idealny produkt dla siebie i swojej rodziny. Umowa ubezpieczenia NNW zawierana jest na okres jednego roku lub krótszy, pokrywający się z okresem ochrony OC lub OC/AC. W Partner TUiR S.A. to Ty decydujesz, jaka suma ubezpieczenia będzie dla Ciebie najlepsza, a polisa obejmuje Cię na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP) i pozostałych państw Europy. W Partner TUiR S.A. kupisz dodatkowe ubezpieczenie NNW wraz z OC lub OC/AC. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który zaoferuje najkorzystniejszy wariant pokrywający się z Twoimi potrzebami.

Czy sprawca wypadku posiadający ubezpieczenie NNW jest objęty polisą?

Polisa NNW dla kierowcy i pasażerów obejmuje swoją ochroną także sprawcę wypadku. Bez względu na to, czy jesteś poszkodowanym, czy też przyczyniłeś się do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, możesz liczyć na pełne wsparcie z tytułu ubezpieczenia NNW. Oczywiście, jest to ograniczone w pewnych przypadkach. Wyłączeni z możliwości otrzymania odszkodowania są kierowcy, którzy w momencie wypadku byli pod wpływem alkoholu, pod wpływem innych środków odurzających lub urazy spowodowane są celowym działaniem. W innych przypadkach zadośćuczynienie jest wypłacane także sprawcom wypadków, szczegółowy zakres wyłączeń znajdziesz w par.4 OWU.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażerów, chcesz poznać jej szczegóły, to zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.